ZATRUDNIĘ SPAWACZY

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez joanna.grabowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ZATRUDNIĘ SPAWACZY

Wymagania:

- Uprawnienia do spawania metodami 111 lub 135 lub 136 (potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami).
- Udokumentowane doświadczenie na tym stanowisku
- Doświadczenie w samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego
- Dbałość o wysoki poziom prac spawalniczych oraz terminowość wykonywanych zadań
- Dobra organizacja pracy i sprawność manualna
- Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
- Dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy

Zadania:
- Spawanie konstrukcji stalowych na obiektach przemysłowych i mostowych

Oferujemy:
- Umowa o pracę
- Wynagrodzenie 20 zł/h
Praca na terenie całej Polski.
Firma zapewnia zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy.

Kontakt:
Joanna Grabowska
tel. 518 215 122

Mapa JaworznoProfil założony 5 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZATRUDNIĘ SPAWACZY

Polecane, ciekawe strony z Jaworzna. Prowadzisz serwis o Jaworznie lub zwiazany z Jaworzno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jaworznicki Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Miejski Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Jaworznicki Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Moje Jaworzno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaworzno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jaworzna: Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Sosnowiec darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Oświęcim sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję