Technik/Serwisant kserokopiarek: Ricoh, Konica Minolta

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez ATERIMA (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Technik/Serwisant kserokopiarek: Ricoh, Konica Minolta

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

doświadczenie w naprawie oraz serwisie kserokopiarek Ricoh, Konica Minolta
j. angielski w stopniu umożliwiającym czytanie opisów technicznych urządzeń
komunikatywność i otwartość w kontaktach z kontrahentami
zaangażowanie w powierzone obowiązki
samodzielność i inicjatywa w działaniu

Obowiązki:

profesjonalny serwis kserokopiarek Ricoh, Konica Minolta oraz diagnoza przyczyn awarii i naprawa
codzienne wyjazdy i praca w biurze kontrahenta
reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Wybranym kandydatom oferujemy:

umowę o pracę
niezbędne narzędzia do codziennej pracy a także samochód, laptop, telefon

Avatar ATERIMA

ATERIMA

ul. Puszkarska budyn Kraków