Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem niemieckim

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez ATERIMA (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem niemieckim

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta - Grupy Europoles Kromiss Sp. z o.o. poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Chrzanów
Numer ref.: SKP/CH/05/2015

Obowiązki:
- kompleksowa obsługa kadrowa
- naliczanie wynagrodzeń
- rozliczanie czasu pracy i nieobecności
- odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe rozliczanie ZUS, US, PEFRON, GUS
- tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny
- minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników
- praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy
- bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność
- znajomość MS Excel
- znajomość systemów SAP lub Enova będzie dużym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:
- umowa o pracę
- dodatkowo fundusz socjalny, ubezpieczenie
- szansa na rozwój zawodowy w nowo powstającej strukturze
- stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Avatar ATERIMA

ATERIMA

ul. Puszkarska budyn Kraków