Opiekun/ka osób starszych

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez pracaanglia (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Anglia | Peterborough

PERSONNEL SOLUTIONS jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą. Funkcjonujemy od 2007 roku. Do tej pory zatrudniliśmy już ponad 5000 osób. Aktualnie kilkadziesiąt osób pracuje dla nas za granicą. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. Obecnie dla naszego Klienta, właściciela prywatnych domów opieki poszukujemy opiekunów/ opiekunki osób starszych.

PRACODAWCA ANGIELSKI ZAPEWNIA:
Pracę w domach seniora o wysokim standardzie i renomie
Wynagrodzenie 7,5 brutto na godzinę
System pracy trzyzmianowy
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pełen pakiet ubezpieczeniowo-emerytalny
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

ZADANIA
Sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznych w codziennych czynnościach m.in. mycie, ubieranie, podawanie posiłków, wspólne spędzanie wolnego czasu
Czynności związane z opieką, uzależnione od stanu zdrowia podopiecznych

WYMAGANIA
znajomość komunikatywnej języka angielskiego na poziomie B2, który umożliwi komunikację z pozostałymi członkami zespołu i pacjentami
udokumentowane co najmniej roczne doświadczenie w pracy z osobami starszymi
dyspozycyjność do dłuższych wyjazdów
empatia wobec pacjentów, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

DODATKOWE INFORMACJE

Dojazd do Londynu na własny koszt. Możliwość bezpłatnego transferu z lotniska w Londynie.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie lub odwiedź nas w Centrum Rekrutacyjnym w Katowicach.

tel. 660 747 100
660 616 670

Centrum Rekrutacyjne Katowice
ul. Sobieskiego 11
Zapraszamy od 8.00 do 16.00

Wyślij SMS pod numer 535 136 555 o treści opieka Anglia - oddzwonimy w ciągu 24H

Zapytaj o naszą ofertę lub wyślij CV
Dowiedz się więcej o ofercie pracy na naszej stronie: www. pewnaopieka. pl

Prosimy o dołączenie w treści cv następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowyc h (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3636)

Mapa JaworznoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/ka osób starszych

Polecane, ciekawe strony z Jaworzna. Prowadzisz serwis o Jaworznie lub zwiazany z Jaworzno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miejski Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Jaworznicki Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Moje Jaworzno !Zobacz stronę Jaworznicki Serwis Informacyjny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaworzno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jaworzna: Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Sosnowiec darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Oświęcim sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję