Ocieplenia ,izolacje poddasza pianką poliuretanową,

KONTAKT

Jaworzno - Dodane przez purtech (osoba prywatna) -

Ocieplenia ,izolacje poddasza pianką poliuretanową,

Pełna treść ogłoszenia Ocieplenia ,izolacje poddasza pianką poliuretanową,

Natrysk bezpośredni, hydrodynamiczny pianki PUR firmy Quadrant, wykonanej przez certyfikowanego Wykonawcę Purtech Poland spełnia najwyższe standardy budowy i termomodernizacji budynków mieszkalnych oraz użytkowych.

trwałość- System izolacji termicznej pianką QuadFoam 500 gwarantuje niezmienne właściwości izolacyjne przez cały okres użytkowania budynku. Producent udziela na swój produkt dożywotnią gwarancję. My natomiast jako wykonawca udzielamy 20 letnią gwarancję na nasze usługi.

szybkość instalacji- Natrysk izolacji Purtech Poland jest bardzo szybki, nawet do 400m2 dziennie, gwarantując przy tym najwyższej jakości izolację.

komfort użytkowania- system izolacji Purtech Poland posiada wszelkie konieczne badania, w tym Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Gotowa izolacja PUR jest hypoalergiczna, niepyląca i bez zapachowa. Jako IZOLACJA POSIADA ATESTY HYPOALERGICZNE.

jakość instalacji- całkowicie bezmostkowa instalacja pianki poliuretanowej jest niewrażliwa na wykonawstwo, 120 krotne rozprężenie gwarantuje bezmostkową instalację, tak naprawdę w przypadku pianki poliuretanowej ciężko jest coś zepsuć w trakcie instalacji, w przypadku wełny mineralnej mostki termiczne na poziomie 30 % są akceptowalne.

niezmienność parametrów w czasie użytkowania pianka QuadFoam 500 praktycznie nie zmienia swoich właściwości w czasie użytkowania, dla porównania wełna mineralna traci właściwości izolacyjne po 10 latach na poziomie około 30 %, w razie zawilgocenia często wymaga wymiany, system Purtech Poland jest prawie niewrażliwy na upływ czasu i zawilgocenie. Mają Państwo pewność, że w momencie odbioru prac budowlanych związanych z instalacją Wasza izolacja wraz z upływem czasu nie zmieni właściwości.

bezpieczeństwo- system PUR jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia jak i niepalny. Nasza pianka posiada klasę palności B-s1, d0 (wraz z płytami K/G).

lekkość instalacji- pianka QuadFoam ma wagę około 8,1 kg/m3, dla porównania średnia waga wełny mineralnej to około 50kg/m3, przy średniej wielkości dachu to 3 TONY OBCIĄŻENIA, dla naszej piany to około 500 kg przy założeniu, że izolujemy tą samą grubością jak wełny, co nie jest konieczne (żeby uzyskać podobne parametry izolacji (szczelność, brak mostków termicznych) potrzeba około 250 kg.)

energooszczędność- system izolacji Purtech ma doskonałe właściwości izolacyjne, które dzięki technice natryskowej stanowią najlepszą z możliwych izolacji dachów i stropów. Dzięki zastosowaniu piany QuadFoam 500 zyskujecie Państwo pewność skutecznej i najlepszej izolacji bez mostków termicznych która od momentu instalacji pozwala oszczędzać energię.

szczelność piany QuadFoam 500 jest jak kurtka narciarska z membraną, w sposób kontrolowany wydala wilgoć z obiektu jednocześnie zatrzymując ciepło, jest nieprzewiewna, paroprzepuszczalna, natomiast wełnę mineralną możemy porównać do wełnianego swetra, mimo tego, że ciepły nie kontroluje upływu ciepła. Jeśli wieje wiatr jest Nam zimno.

Mapa JaworznoProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ocieplenia ,izolacje poddasza pianką poliuretanową,


Polecane, ciekawe strony z Jaworzna. Prowadzisz serwis o Jaworznie lub zwiazany z Jaworzno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Jaworznicki Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Jaworznicki Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Miejski Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Moje Jaworzno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Jaworzno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Jaworzna: Dąbrowa Górnicza ogłoszenia - Sosnowiec darmowe ogłoszenia - Będzin ogłoszenia bezpłatne - Katowice ogłoszenia - Oświęcim sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Jaworzno City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj